Mieczyslaw Trzcinski oljemålning

516706

MIECZYSLAW TRZCINSKI (1881-1952): RokokoInteriör, signerad och daterad 1922, olja på pannå, ca 49x67 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Budhistorik (38 bud)
3789647
7 400
3790251
7 200
3789647
7 000
3790196
6 800
3789647
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.