Kandelabrar silver Belysningstema

516701

KANDELABRAR, 1 par, silver, för 2 ljus, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, fyllda fötter, höjd 17,5 cm

Silver, Silverljusstakar, Belysning, Tema

Monter 24

Budhistorik (9 bud)
3781477
3781000
1 800
3780999
1 700
3780997
1 600
3780995

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.