Bordslampa Eric Kirkham Cole Belysningstema

516692

ERIC KIRKHAM COLE, skrivbordslampa, modell 11126, 1930/40-tal, Tjeckoslovakien, bakelit, ställbar arm och skärm, höjd ca 36 cm

Bruksslitage. Skärm invändigt med slitage

Belysning, Bordslampor, Tema, Design

Monter 22

Budhistorik (14 bud)
3790687
1 400
3790684
1 300
3790463
3790585
3790463
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.