Bordslampa design Just Andersen Belysningstema

516679

JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, diskometall, märkt Just D62, höjd ca 36,5 cm inkl lampsockel

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor, Tema, Design

Monter 22

Budhistorik (1 bud)

3789196
2018-01-31 11:52:14

2018-01-31 kl 12:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.