Serveringsvagn

516676

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, fanerad med mahogny, löstagbar glasbricka, beslag och hjultrissor i mässing, höjd ca 78, 83x51,5 cm

En lucka med skada/ lösa fästen, slitage, sprickor, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Serveringsvagn

Budhistorik (12 bud)
3788000
3787692
3 600
3787688
3 200
3784134
3784133
2 800

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.