Bägare 1700-tal

516663

BÄGARE, silver, 1700-tal, Thomas Beckman Örebro, årsindex saknas, invändig förgyllning, höjd ca 10 cm, vikt ca 85 g

Silver

Monter 19

Bägare 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
3786574
1 600
3786530
3785955
1 400
3783408
1 300
3782282

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.