Sängbord ett par 1960-tal

516660

SÄNGBORD, 1 par, AB Carlström & Co. Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sarg med låda, höjd ca 52, 48x32 cm

smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord ett par 1960-tal

Budhistorik (25 bud)
3787024
1 700
3787005
1 600
3786449
3787003
3786449
1 400

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.