Jalusiskåp i ek

516658

JALUSISKÅP, ek, 1900-talets mitt, inredning med fack, höjd 77, 80x47 cm

Delvis kompletterad inredning, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Jalusiskåp i ek

Budhistorik (20 bud)
3788036
2 800
3786353
2 600
3788035
2 400
3786353
3788034
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.