Bänk gustaviansk stil

516652

BÄNK, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, skuren dekor med bandflätta, bemålad och patinerad, sitthöjd 47, 140x60 cm

Fläckar, tyg med skada, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Bänk gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3788047
6 800
3788044
6 600
3788044
6 400
3787960
6 200
3787960
5 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.