HVIDT MØLGAARD

516648

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, bord, "Minerva", France & Son, Danmark, brickmärkt, 1950/60-tal, teak samt rotting, höjd ca 64, 77x77 cm

Rotting med skador, smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

HVIDT MØLGAARD

Budhistorik (22 bud)
3790768
4 800
3788752
4 600
3790765
4 600
3788752
4 400
3790761
4 200

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.