Anders Zorn etsning "Nya visan"

516647

ANDERS ZORN (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1X22,7 cm,
Litteratur: Hjert&Hjert 199

Blekt, fläck

Monter 19

Anders Zorn etsning

Budhistorik (13 bud)
3788352
4 600
3788346
4 400
3788338
4 200
3788334
3788316
3 800

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.