Spegel med grönpatinerad ram

516641

SPEGEL, 1900-tal, i grönmålad och patinerad ram, pastellagedekor, höjd 102x72 cm

sprickor, slitage

Speglar

Rum 8

Spegel med grönpatinerad ram

Budhistorik (24 bud)
3787915
1 800
3787912
1 700
3787889
1 600
3787911
1 600
3787889

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.