Spegel i gustavianskstil

516639

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren och förgylld dekor, höjd 105x50 cm

Speglar

Rum 2

Spegel i gustavianskstil

Budhistorik (16 bud)
3786420
4 800
3787309
4 600
3786420
4 400
3787305
4 200
3786420
3 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.