Arne Jacobsen Sjuan stolar

516637

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 4 st, Fritz Hansen, Danmark, daterade 2003, vitlackerade, sitthöjd ca 42 cm

Färgbortfall, slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 21

Arne Jacobsen Sjuan stolar

Budhistorik (11 bud)
3774146
4 400
3779190
4 200
3774146
3776743
3 800
3774146
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.