Akvarell soldat

516626

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Soldat, signerad, akvarell, ca 50x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 12

Akvarell soldat

Budhistorik (8 bud)
3787629
3785348
750
3787628
700
3785348
600
3787627
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.