Bordslampa Belysningstema

516619

BORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, fot i mässing och trä, vit glaskupa, under foten märkt MM 3974, höjd ca 40 cm

Bruksslitage. Senare kupfäste, kupa och strömbrytare

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 2

Bordslampa Belysningstema

Budhistorik (8 bud)
3790192
600
3787450
550
3787450
500
3784353
450
3785768
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.