Karmstolar gustaviansk stil

516609

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålad och förgylld dekor, sitthöjd ca 41 cm

Ytskador, skadad stoppning

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

3786786
2018-01-30 10:55:54

2018-01-30 kl 11:00
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.