Gunilla Mann oljemålning

516606

GUNILLA MANN (född 1947), figuralt motiv, signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 46x55 cm

Rum 5

Gunilla Mann oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3787054
12 000
3786542
11 500
3786152
11 000
3786524
11 000
3786152
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.