Titus Wikström tuschlavering

516603

TITUS WIKSTRÖM (1887-1979): Jagare, signerad och daterad Titus Wikström -31, tuschlavering med täckvitt, ca 42x60 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Titus Wikström tuschlavering

Budhistorik (7 bud)
3779476
3777281
3777280
950
3777276
900
3774014
850

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.