Miklos oljemålning

516602

MIKLOS JOSEF (Ungern/Sverige, 1901-1990), Ringblommor, signerad och daterad J Miklos -50, olja på pannå, ca 70x56 cm

Tavelvagn 1

Miklos oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3787475
1 600
3787473
3787474
3787473
1 400
3787472
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.