Heinrich Petersen oljemålning

516598

HEINRICH PETERSEN (1881-1955): Segelbåtar, signerad H Petersen - Flbg, olja på duk, ca 36x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Heinrich Petersen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3780990
3774117
3772438

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.