Gustaf Magnusson oljemålning

516596

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Flicka vid vatten signerad och daterad Gust Magnusson 1945, olja på pannå, ca 50x61 cm

Tavelvagn 1

Gustaf Magnusson oljemålning

Budhistorik (55 bud)
3787574
9 000
3787580
9 000
3787574
8 800
3787576
8 600
3787574
8 400

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.