Oscar Gullberg oljemålning

516595

OSCAR GULLBERG (1890-1985): Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad Oscar Gullberg 1937, olja på duk, ca 31x39 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 48

Oscar Gullberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3787051
850
3787042
3773847
750
3787041
700
3773847
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.