Tallrikshylla allmoge

516590

TALLRIKSHYLLA, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 87, 96x15,5 cm

Mindre sprickor, lagning

Möbler, Hyllor

Rum 3

Tallrikshylla allmoge

Budhistorik (10 bud)
3788068
750
3785886
700
3788064
700
3785886
650
3787592
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.