Anders Zorn etsning

516589

ANDERS ZORN (1860-1920): "Lots", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, 1919, etsning, 17,7x11,8 cm,
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285

Anders Zorn etsning

Budhistorik (23 bud)
3787480
7 200
3787477
7 000
3786566
6 800
3787466
6 600
3786566
6 400

Slutpris SEK:
7 200
734 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.