Zorn etsning

516587

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165

Ej examinerad ur ram, gulnad

Monter 21

Zorn etsning

Budhistorik (15 bud)
3786849
3 200
3786839
3785306
2 800
3786833
2 600
3785306
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.