Frisörstol 1950-tal

516586

FRISÖRSTOL, 1950-tal, "Nike", klädd i röd galon, fot i aluminium, höj- och sänkbar, löst fotstöd

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Frisörstol 1950-tal

Budhistorik (18 bud)
3787698
3787729
3787698
1 700
3787728
1 600
3787698
900

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.