Frisörstol 1950-tal

516585

FRISÖRSTOL, 1950-tal, "Nike", klädd i röd galon, fot i aluminium, höj- och sänkbar, löst fotstöd

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Frisörstol 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
3787203
850
3786278
3787185
3786278
750
3785450
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.