Karl Axel Persson färglitografi

516584

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -81, 449/500, färglitografi, ca 36x27 cm

Fack 49

Budhistorik (13 bud)
3786797
900
3786708
850
3786795
850
3786708
3781908
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.