Mats Ola Burman oljemålning

516580

MATS OLA BURMAN (1925-2008): "Gård för barn i lä, signerad och daterad Mats Ola Burman 66. olja på duk, ca 54x90 cm

Tavelvagn 3

Mats Ola Burman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3785491
3785483
1 600
3772977

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.