Jonas Aldgård oljemålning

516578

JONAS ALDGÅRD (1963-2002): "Fenix", oljemålning på duk, signerad och daterad Aldegård 00, 45x30 cm

Rum 22

Jonas Aldgård oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3787695
3787718
3787695
3 800
3787711
3 800
3787695
3 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.