ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), Vintervy, signerad Eri

516577

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), Vintervy, signerad Eric Rhönnstad, olja på pannå, ca 34x48 cm

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

3787014
600
3785939
550
3785897
500
3785895

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.