CARL KÖHLER (1919-2006), landskapsmotiv, Stockholm

516576

CARL KÖHLER (1919-2006), landskapsmotiv, Stockholm, signerad C. KÖH., olja på pannå, ca 60x80 cm

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
3787945
3787830
3787830
1 600
3785888
3785888

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.