Olle Bonniér färglitografi

516571

OLLE BONNIÉR (född1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 74/260, färglitografi, ca 36,5x42 cm

Fack 10

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3786898
3786856
950
3781222
900
3773794
850
3773370

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.