Bengt Orup

516570

BENGT ORUP (1919-1996): Motiv med byggnad, signerad Orup, 122/150, färglitografi, ca 36x56 cm

Bengt Orup

Budhistorik (14 bud)
3787762
950
3787792
900
3787762
850
3787783
3787762
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.