Bengt Orup

516569

BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, 10/90, färglitografi, ca 45x31 cm

Fack 3

Bengt Orup
Budhistorik (15 bud)
3787745
1 900
3787596
1 800
3787744
1 800
3787596
1 700
3776255
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.