Spelbord

516566

SPELBORD, 1900-talets första hälft, mahogny, lejontassar, höjd ca 75, 88x44 cm

Skiva med hårt slitage, samt skivkant med skada

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Spelbord

Budhistorik (7 bud)
3786808
600
3786799
550
3786263
500
3786798
450
3786263

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.