Napoleon grafiska blad

516560

GRAFISKA BLAD, 16 st, 1900-talets början, Carlsrue Kunst-Verlag, bl a "Napoleon in Moskau", "Schlacht bei Waterloo", rammått ca 17x23, 23x17 cm
Skador: Fuktskador, fläckar

Skador: Fuktskador, fläckar

Visas på begäran

Napoleon grafiska blad

Budhistorik (12 bud)
3787791
3787244
3787789
3787244
750
3787788
700

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.