Karaffer med proppar slipad dekor

516558

KARAFFER med proppar, 1 par, 1900-talets första hälft, olivslipad dekor, etsad dekor med girlanger, höjd 36 cm

Mindre nagg

Glas, Dricksglas

Monter 20

Budhistorik (29 bud)
3787350
2 600
3787260
2 400
3786928
3787245
3786928
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.