Tore Strindberg skulptur

516554

TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg Sculp., gips, höjd 36 cm

Smärre slitage. Lockar med skador

Konst, Skulpturer

Tore Strindberg skulptur

Budhistorik (26 bud)
3787202
4 200
3787180
3787200
3787180
3 800
3787199
3 600

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.