Pianolampa

516547

BORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, läderlindat skaft, höjd ca 27 cm

Slitage, läder med sakdor

Belysning, Bordslampor

Rum 2

Pianolampa

Budhistorik (4 bud)

3788225
450
3785769
3783952
3778691

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.