efter Francesco Zuccarelli, 1800-tal, olja

516541

FRANCESCO ZUCCARELLI, efter (1800-tal): Sällskap vid vattendrag, olja på duk, ca 53,5x71 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (16 bud)
3786681
2 600
3786676
2 400
3786359
3786675
3786359
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.