Spegel blandstil 1800-talets slut

516540

SPEGEL, blandstil, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt massiv mahogny, träskuren dekor i form av akantusblad, spiror och rocailler, ca 205x89 cm

Mindre dekorskador

Speglar

Rum 13

Budhistorik (13 bud)
3787966
2 400
3787977
3787966
3787922
1 700
3785873
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.