Anna Rosenbäck oljemålning

516537

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Naturvy, signerad a tergo A Rosenbäck, olja på duk, ca 80x100 cm

Fack 3

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3788115
5 400
3788101
5 200
3788101
5 000
3788113
4 800
3788101
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.