Erik Juselius Eckerö 1948 oljemålning

516535

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Eckerö, signerad och daterad Erik Juselius, 48, olja på duk, 47x56 cm

Rum 14

Budhistorik (2 bud)

3786079
700
3774334

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.