Skålfat och fat 1800-tal

516526

SKÅLFAT, FAT, 1800-tal, tenn, skålfatets höjd 5, diameter 34-36 cm

Bucklor, sprickor

Metall, Allmoge

Monter 20

Skålfat och fat 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3787816
2018-01-30 19:21:29

2018-01-30 kl 20:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.