Servisglas Odelberg junior

516524

SERVISGLAS, Odelberg Junior, 47 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 11 vinglas (höjd ca 13,5), 12 vinglas (12 cm), 12 likörglas (9 cm), 12 selterglas ( 9 cm)

Mindre fotnagg kan förekomma

Glas, Övrigt glas

Monter 19

Servisglas Odelberg junior

Budhistorik (30 bud)
3787785
9 600
3787782
9 400
3787771
9 200
3787763
9 000
3787758
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.