Severin Nilsson olejmålning

516520

SEVERIN NILSON (1846-1918): ''Rungmarö'', signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 36x28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Severin Nilsson olejmålning

Budhistorik (7 bud)
3784929
3784927
3782271
3773759
450
3773354

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.