Georg Pauli oljemålning

516519

GEORG PAULI (1855-1935): Sittande modell, monogramsignerad GP, olja på pannå, ca 33x24 cm

Fack 32

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3787312
3787308
2 600
3787286
3783336
3778663
850

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.