Vas silver Råström

516518

ERIC RÅSTRÖM, vas, silver, Stockholm 1948, invändigt förgylld, vikt 345 g, höjd ca 18 cm

Invändiga förgyllningen med slitage

Silver

Monter 21

Vas silver Råström

Budhistorik (3 bud)

3778135
1 700
3772991
1 600
3772165

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.